Áčko utrpělo debakl, Béčko se loučilo vítězně

16.06.2014 19:58

V neděli 15.6.2014 se odehrály poslední zápasy sezony 2013/2014. Obě naše mužstva se loučila doma a chtěla potěšit příznivce posledními ligovými body.

V předzápase nastoupilo Áčko proti silným Přibicím. Kdo nebyl na hřišti, neuvěří, že náš celek byl soupeři více než vyrovnaným protivníkem, ačkoliv konečné skóre 1:6 tomu absolutně nenasvědčuje. Jedinou naši branku zaznamenal Petr Příkazský, nicméně naše mužstvo si běhme zápasu vytvořilo několik vyložených brankových příležitostí, které však nedokázalo proměnit. Soupeř naše hrubé chyby v obraně dokázal využít a potrestat a debakl byl na světě. Áčko tak nerozšířilo svůj bodový stav a s konečnými 28 body obsadilo 11. příčku tabulky. V sezoně za naše barvy nejčastěji mířil do černého (14x) Petr Příkazský. Konečné skore 40:58 svědčí o tom, že nám letos příliš nefungovala obrana.

Béčko se loučilo zápasem s Horními Bojanovicemi. Soupeř přijel ve velmi oslabené sestavě a do začátku zápasu nebylo jasné, zda-li budou hrát v kompletní jedenáctce. Nakonec se ale podařilo poskládat sestavu dle regulí a utkání mohlo začít. V prvním poločase měli jasně navrch naši hráči a po dvou brankách Zdeňka Polacha odcházeli do kabin se stavem 2:0 v zádech. Úvod druhého poločasu naše hráče zachytil v nedbalkách a soupeř snížil. Úlevu přinesla až proměněná penalta v závěru utkání, která znamenala konečné skóre 3:1 pro naše barvy. Úspěšným střelcem penalty byl Jarek Sedláček. Nejlepším střelcem Béčka byl letos Tomáš Horák (16 branek), skóre Béčka v celé sezoně bylo 48:58, celkový zisk bodů byl také 28, což znamená konečnou 6. příčku. Obě naše mužstva tedy získala stejný počet bodů, inkasovala stejný počet branek a měla by do nové sezony zapracovat zejména na defenzivě.

Vzkaz do další sezony tedy zní - Křepice do toho !!!