I druhý test proběhl na výbornou

18.07.2010 21:45

V neděli 18.7.2010 nastoupilo naše A-mužstvo proti účastníkovi 1.třídy z Měnína. A nutno dodat, že i ve druhém přípravném utkání na novou sezonu dělalo svým fanouškům jen a jen radost. I když se jako první trefili hosté, po zbytek utkání byli jednoznačně lepší domácí fotbalisté. Po penaltovém vyrovnání Zdeňkěm Polachem stihli jít domácí ještě do poločasu do jednogólového trháku, který ve druhém poločase ještě navýšili na konečné skóre 3:1. Hra byla velmi "koukatelná" a nejedna akce potěšila oko křepického fanouška. Pevně doufejme, že nastolené tempo vydrží našim hráčům i po zbytek přípravy a hlavně v nastávající sezoně. Příští týden můžete opět podpořit naše fotbalisty, opět na domácí půdě v tradičních 17:00, soupěřem nám tentokrát bude Sokol Kobylí.