Oslabené týmy na body o víkendu nedosáhly

26.05.2014 19:53

Poslední ligové boje nedopadly pro naše mužstva nikterak dobře. Oba dospělé týmy musely zvládat těžký boj se soupeřem v oslabené sestavě. Pouze se 12 hráči nastoupilo A-mužstvo ve Velkých Bílovicích. Soupeři ze špičky tabulky nedokázalo vzdorovat a podlehlo vysoko 1:5. Jediný čestný úspěch našich barev zaznamenal Zdeněk Polach. V tabulce se tak naše mužstvo opět propadlo do sestupových vod.

Velký pocit křivdy v neděli zažilo Béčko. V Němčičkách sice vedlo 2:0 (branky T. Horák a R. Strouhal) o poločase, ale druhou půlku se děly věci. Vzhledem k nepřítomnosti hlavního rozhodčího pískal sudí z lidu a svou roli jednoznačně nezvládl. Náš tým byl ve druhé půli pod značným tlakem jak hráčů soupeře, tak rozhodčího a domácím se po řadě sporných situací a zákeřných faulů podařilo vývoj utkání otočit v 85. minutě. Poslední tečkou byl jasný faul na našeho golmana v poslední minutě, kdy k údivu všech rozhodčí uznal branku i přes jasný zákrok domácího útočníka. Křepičtí tak odcházeli ze hřiště s prohrou 2:4 a s velkými  emocemi. Bohužel jsme doplatili na nezodpovědnost nominovaného hlavního rozhodčího a utkání bylo na hranici regulérnosti.