Víkend ve znamení obratů

05.05.2014 18:28

V posledních ligových zápasech měli křepičtí fanoušci hodně napjaté nervy, oba dva naše fotbalové celky dospělých prohrávaly, nakonec se jim ale podařilo bodovat. V tradičně netradičním předzápase prohrávalo Áčko v důležitém souboji o záchranu s hustopečským FC po poločase 0:1 a nikdo by si nevsadil ani korunu za to, že se situace ještě může zlepšit. Ve druhém poločase však brankami obou Příkaských dokázal náš tým otočit výsledek a připsal si tak veledůležité tři body.

Ve druhém utkání bylo Béčko ještě ve složitější situaci, po penaltě a individuálníchc chybách prohrávalo s družstvem Zaječí B už 0:3, naši hráči nastřelili celkem 3x břevno a jednou tyč, pomohlo až jasné vyloučení hostujícího stopera a Béčko, hnané heroickými diváky, srovnalo brankami Tomáše Horáka, Radka Strouhala a Romana Mašky na konečných 3:3. Čtvrtou naši branku již bohužel hlavní sudí pro faul neuznal a tak se body tentokrát dělily.