Áčko dál tápe, Béčko bodovalo

02.06.2014 20:00

Ani v dalším domácím utkání nedokázalo bodovat křepické A-mužstvo. Tentokrát nastoupilo v domácím utkání tradičně v netradičním předzápase proti Dynamu Drnholec. Jako již po několikáté se ukázal v plné nahotě náš "Jánošíkovský syndrom", kdy bohatým sem tam nějaký bod vezmeme a chudým je rozdáváme v plné výši. Hosté se zkušeně dostali do dvoubrankového vedení po první půli a vypadalo to na další debakl před domácím publikem. Do druhé půle nastoupil na hrot Petr Příkazský a hned byla vidět změna v našem přístupu. Bohužel se nám nepodařilo více než snížit brankou Libora Zástěry a tak konečný výsledek vyzníval 1:2 v náš neprospěch. Budeme pevně doufat, že se naši hráči probudí příští neděli v derby proti Nikolčicím.

B-tým nastoupil k utkání plném zvratů a golmanských minel proti Sokolu Diváky. Zápas se skutečně nevyvedl ani jednomu z brankářů a výsledkem bylo poločasové skóre 3:3. Domácí podvakrát dotahovali, poté se dostali do vedení 3:2, ale ani to neudrželi a tak po prvním poločase nebylo nic rozhodnuto. Ve druhé půli již diváci viděli pouze jednu branku, naštěstí do sítě soupeře, navíc z penalty, a tak bylo po devadesáti minutách závěrečné skóre 4:3 pro náš celek. Za Křepice se dokázal hattrickem prosadit Tomáš Horák, nádhernou branku přidal také Radek Strouhal. Příští neděli má B-tým volno.