Oddíl stolního tenisu

Nedílnou součástí TJ Sokol Křepice je už po dlouhá léta i úspěšný oddíl stolního tenisu. Naše družstva hrají již řadu let s úspěchy i neúspěchy soutěže RSST Břeclav. Soutěžní zápasy hrají družstva v kulturním sále v Křepicích.

V současné době mají Křepice v soutěžích celkem čtyři družstva. Kromě zápasů v jednotlivých soutěžích pořádá oddíl stolního tenisu tradiční turnaj, který se koná vždy ve vánočním čase a ve kterém jde hlavně a především o zábavu.

Veškeré novinky a hlavně výsledky zápasů stolního tenisu, i s termíny jednotlivých zápasů, jsou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách www.pinec.info. Všichni zájemci si na této stránce mohou zjistit téměř veškeré informace o stolním tenise.

 

Oddíly stolního tenisu TJ Sokol Křepice

Křepice A

Naše A-mužstvo hraje v této sezoně aktuálně krajskou soutěž, konkrétně soutěž KSST Jihomoravský - KS II. třídy A. Aktuální výsledky naleznete na odkazu níže:

https://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=2773

 

Křepice B

Rezerva křepického stolního tenisu hraje v současné době soutěž RSST Břeclav - OP I. třídy. Aktuální výsledky jsou k dispozici na stránkách soutěže:

https://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=2787

 

Křepice C

Tradiční "Céčko" aktuálně hraje soutěž RSST Břeclav - OP III. třídy. I jejich výsledky můžete nalézt na stránce jejich soutěži věnované a to na:

https://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=2789

 

Křepice D

Poslední zástupce Křepic v soutěžích ve stoním tenise je naše "Déčko". Mužstvo mladíků hraje soutěž RSST Břeclav - OP IV. třídy, kde sbírá cenné zkušenosti. Výsledky našich nejmladších můžete zkontrolovat na stránkách soutěže:

https://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=2729