Oddíl stolního tenisu

Nedílnou součástí TJ Sokol Křepice je už po dlouhá léta i úspěšný oddíl stolního tenisu. Naše družstva hrají již řadu let s úspěchy i neúspěchy soutěže RSST Břeclav. Soutěžní zápasy hrají družstva v kulturním sále v Křepicích.

V současné době mají Křepice v soutěžích pouze jedno družstvo. Kromě zápasů v jednotlivých soutěžích pořádá oddíl stolního tenisu tradiční turnaj, který se koná vždy ve vánočním čase a ve kterém jde hlavně a především o zábavu.

Veškeré novinky a hlavně výsledky zápasů stolního tenisu, i s termíny jednotlivých zápasů, jsou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách www.pinec.info. Všichni zájemci si na této stránce mohou zjistit téměř veškeré informace o stolním tenise.

 

Křepice A

Naše A-družstvo hraje v této sezoně soutěž RSST Břeclav - OP II. třídy.

Hráči:

Radek Papež - kapitán

Roman Maška

Pavel Novotný

Aleš Sedláček

Jakub Rubeš

Jiří Strouhal

Květoš Maška

Jan Papež


Aktuální výsledky jsou k dispozici na stránkách soutěže: